Hakkımızda

Kursumuzda B (Ağır Kamyon), C (Otobüs-Minübüs), D (Salon), (Kamyonet), E (Hava Lastikli Traktör ATV), H (Motosiklet Vitesli), I (Motosiklet Üç Tekerlekli), J (Motosiklet Otomatik) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. profesyonel ve uzman eğitmen tarafından verilen eğitim, tamamıyla bilinçli sürücüler yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz, güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

GÜVENYOL Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.

Güvenli araçlarla trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp bilinçli sürücüler olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Direksiyon dersleri sürüş kalitenizi artırmak adına
Pratik kullanma, güvenli sürüş, trafiğe uyum, Aracınızı daha iyi tanıma, pedalların görev ve işlevleri, Direksiyon turları, ayna bakış tekniği, Ara yollar, dar sokaklar, rampalarda durup kalkış tekniği, geri ve park tekniği, güvenli yol sürüşü gibi konularda trafikle ve araçla ilgili, Tüm sürüş eğitimlerini profesyonel olarak daha kaliteli sürüş yapabilmeniz için verir.

Siz Yeter ki İsteyin Biz Eğitim Gönüllüsüyüz.
Ehliyet alabileceğiniz güzide kurslardan biriyiz.
Üstelik ödemelerimizde uygunluk sağlıyoruz.
Yılın ehliyet fırsatını kaçırmayın.
Referanslarımız mezun ettiğimiz kursiyerlerimizdir.
Güler yüzlü sıcak bir eğitim ortamımıza sizleri de davet ediyoruz.
Şüphesiz sizde ehliyetinizi zahmetsizce alacaksınız, sizden öncekiler gibi.
Ehliyette Tercihiniz Olalım Sizi Hayata Güvenle Bağlayalım..