Hakkımızda

Hakkımızda

Her yaştan ve deneyim seviyesinden öğrencinin yolda güvenli ve kendinden emin sürücüler olmasına yardımcı olmaya adanmış bir sürücü kursu olan Güvenyol Sürücü Kursu’na hoş geldiniz.

Okulumuz, herkesin yüksek kaliteli sürücü eğitimine erişmeyi hak ettiği inancıyla kuruldu ve her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı kurslar ve eğitim programları sunuyoruz.

İster ilk kez direksiyona geçen yeni bir sürücü, ister becerilerinizi tazelemek isteyen deneyimli bir sürücü olun, başarılı olmanıza yardımcı olacak bilgi, deneyim ve kaynaklara sahibiz. Güvenyol Sürücü Kursu’nda, araç kullanmayı öğrenmenin sadece bir testi geçmekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz.

Bir ömür boyu yolda güvende kalmak, gerekli becerileri ve alışkanlıkları geliştirmekle ilgilidir. Bu nedenle kurslarımız, sürüş temellerinin ötesine geçiyor ve defansif sürüş tekniklerinden tehlike tanıma ve kazadan kaçınma stratejilerine kadar her şeyi kapsıyor.

Deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz, öğrencilerin yolun kurallarını ve yollarda güvenli bir şekilde araç kullanmak için gereken pratik becerileri tam olarak anlamalarını sağlamak için sınıf eğitimi ile uygulamalı eğitimi bir arada kullanır. Ayrıca öğrencilerimize pratik yapmaları için hem manuel hem de otomatik şanzımanlı araçlar sunarak, yolda kullanmayı planladıkları araba tipinde araba kullanmayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Güvenyol Sürücü Kursu’nda misyonumuz, öğrencilerimize yolda güvenli, kendine güvenen ve sorumlu sürücüler olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri sağlamaktır. Deneyimli ve bilgili eğitmenlerimizden son teknoloji tesislerimize ve eğitim materyallerimize kadar yaptığımız her şeyde mükemmelliğe kendimizi adadık. Sürüş hedeflerinize ulaşmanıza ve ehliyetle birlikte gelen bağımsızlığı ve özgürlüğü elde etmenize yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş.